Spišské hasičské dni 2019 SL 60 - Dobrovoľný Hasičský Zbor Madunice

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Súťaže > SL 60
Absolvovali ďaleký výlet do Spišskej Novej Vsi, kde sa v rámci Spišského hasičského dňa konalo 2 kolo Slovenskej ligy v 60tkach. S 12timi deťmi sme opäť tvorili jednu z najpočetnejších výprav na súťaži. Na Spiš som šiel trosku s obavami, pretože počasie nám doteraz veľmi nedovolovalo sa pripravovať. Tie sa však rozplynuli už v pripravkárskej kategórii, ktorú vyhrala Nina Oravcová pred Lukasom Chalánym. U mladších dievčat zvíťazila Ema Žuffová 6x po sebe lige. U mladších chlapcov nám prekazil čisto Madunické pódium brat spoza rieky Moravy, keď Pato Rak vyhral pred Lukášom Grečmalom. Zemiakovú medailu bral Filip Chalány a 5ty bol Samo Oravec. Po 3 rokoch sme mali konečne zastúpenie aj u starších dievčat zásluhou Veroniky Vavrincovej ktorá sa na svojej prvej takejto súťaži nestratila. U starších chalanov sa prejavil tréningový výpadok najviac keď z dvojice Paťo Kováč a Adrián Dúcky skončil lepšie Paťo na 11 mieste. Súťaže v kat. mladších chlapcov sa zúčastnili ešte Július Dúcky a Maťo Vavrinec, ktorí po lepšom treningu budú určite naháňať aj tých najlepších.
Finagri
Žiwell